XXLofoten

Om oss

Vi skaper dine opplevelser i Lofoten


XXLofoten er en totalleverandør av aktiviteter, med base på kaikanten i Svolvær. Vi tilbyr et bredt utvalg av aktiviteter hele året, enten du reiser på egenhånd eller som gruppe og har lang erfaring med skreddersøm, event og kurs / konferansearrangement, film og tv produksjoner.

XXLofoten er et lokalt eid selskap, der samtlige eiere jobber i bedriften. Det gir oss muligheten til rask omstilling, tett oppfølging og ikke minst et ekte engasjement i vår leveranse. Vi er her for deg, og vi skal gi deg høykvalitets aktiviteter og opplevelser, - hele året.

På tur med XXLofoten skal du slippe å bekymre deg for noe som helst. Vi har et høyt fokus på sikkerhet, tett oppfølging og prikkfri sluttleveranse. Som kunde skal du være trygg på at vi gjør vårt aller beste for at du skal få det beste ut av ditt besøk i Lofoten! Vår kunnskapsrike guider er din garanti for at turen er i tråd med vår retningslinjer og en bærekraftig opplevelse.

Velkommen til Lofoten, på tur med XXLofoten.

XXLofoten AS
Mind Moving Moments
Stiftet
2005
Meritter
Årets reiselivsbedrift i 2012
Spesialiteter
Skreddersydde opplevelsespakker med fiske, kajakk, sykkel, fjell, teambuilding og matopplevelser.
Org.nr
NO987734841MVA
Send forespørsel

Trygve Steen

Partner / Daglig leder
Tel:+47 901 24 647
E-mail: trygve@xxlofoten.no

Jørn Sund-Henriksen

Partner / Avd.leder Oslo
T:+47 951 61 741
E: jorn@xxlofoten.no

Mariell Hagen

Markedssjef / Salg
T:+47 452 55 154
E: mariell@xxlofoten.no

Kristian Getz

Partner / Salgssjef
T:+47 970 06 699
E: kristian@xxlofoten.no

Morten Holst

Partner / Skipper
T:+47 996 39 078
E: morten@xxlofoten.no

Marcel Danielsen Hansen

Skipper
T:+47 934 48 329
E: marcel@xxlofoten.no

Geir Martin

Geir Martin

Partner / Aktivitetsleder
T:+47 951 13 368
E: geir@xxlofoten.no

Kenneth Greger-Pettersen

Partner / Systemsjef
T:+47 408 28 222
E: kenneth@xxlofoten.no

Lasse Pedersen

Økonomiansvarlig
T:+47 952 31 210
E: lasse@xxlofoten.no




Er du ute etter et skreddersydd program for ditt opphold i Lofoten? Vi hjelper deg gjerne. Våre medarbeidere har stor lokal kunnskap og hjelper deg med å finne aktivitetene og opplevelse som passer for deg og din gruppe.


Send forespørsel





Våre mest populære turer: